Kniha návštěv - zde můžete vyjádřit své názory, připomínky i nápady :-)

MelvinMam | 24.05.2019

Hey. Soon your hosting account and your domain sdruzeni-pratel-bile-tremesne.eu will be blocked forever, and you will receive tens of thousands of negative feedback from angry people.

Pay me 0.5 BTC until June 1, 2019.
Otherwise, you will get the reputation of a malicious spammer, your site sdruzeni-pratel-bile-tremesne.eu will be blocked for life and you will be sued for insulting believers. I guarantee this to you.

+ abuse spamhouse for aggressive web spam
+ tens of thousands of negative reviews about you and your website from angry people for aggressive web and email spam
+ lifetime blocking of your domain for aggressive web and email spam
+ Thousands of angry complaints from angry people will come to your mail and messengers for sending you a lot of spam
+ for a full recovery from the damage you need tens of thousands of dollars

All of the above will result in blocking your domain and hosting account for life. The price of your peace of mind is 0.5 BTC.

Do you want this?

If you do not want the above problems, then before June 1, 2019, you need to send me 0.5 BTC to my Bitcoin wallet: 19ckouUP2E22aJR5BPFdf7jP2oNXR3bezL

How do I do all this to get this result:
1. I will send messages to 33 000 000 sites with contact forms with offensive messages with the address of your site, that is, in this situation, you and the spammer and insult people.
And everyone will not care that it is not you.
2. I’ll send messages to 19,000,000 email addresses and very intrusive advertisements for making money and offer a free iPhone with your website address sdruzeni-pratel-bile-tremesne.eu and your contact details.
And then send out abusive messages with the address of your site.
3. I will do aggressive spam on blogs, forums and other sites (in my database there are 35 978 370 sites and 315 900 sites from which you will definitely get a huge amount of abuse) of your site sdruzeni-pratel-bile-tremesne.eu.
After such spam, the spamhouse will turn its attention on you and after several abuses your host will be forced to block your account for life.
Your domain registrar will also block your domain permanently.

If you do not want to receive thousands of complaints from users and your hosting provider, then pay before June 1, 2019.
The price of your peace of mind is 0.5 BTC.
Otherwise, I will send your site through tens of millions of sites that will lead to the blocking of your site for life and you will lose everything and your reputation as well.

JoshuaUnots | 24.05.2019

PatrickPow | 24.05.2019

fotky

Jana | 18.06.2014

Chtěla bych se zeptat jestli budou nějaké fotky z letošních čarodějnic a dětského dne?

Re: fotky

Pochylá Dana | 19.06.2014

Dobrý den,
několik obrázků z dětského dne je na úvodní stránce, fofo z čarodějnic nemám k dispozici.

Fotografie namalovaných dětiček z dětského dne

Žižková Lenka | 24.06.2013

nebo

Super čarodějnice!!!

Žižková Lenka | 19.05.2013

Moc super čarodějnice, rok od roku lepší!!! Dětem se to moc líbilo a nám taktéž!!! Moc děkujeme a těšíme se zase na příští čarodějnice!

Paní nejmenované "účastník průvodu" bych vzkázala, že pokud jí jsou málo perníčky, buřtíky, limonáda, ohňotroj, hranice, čarodějnický les (dětem i nám se moc líbil), krásná chaloupka (která pro děti je na hřišti na stálo) málo, tak by se opravdu příští rok měla zkusit zapojit a pomoct, aby věděla kolik starostí, času i financí to vše stojí!!!

Možná, by jste "Sdružení přátel Bílé Třemešné" měli příště perníčky i jiné věci prodávat jako to dělá jiné sdužení na svých akcích :-D

foto čarodejnice

Káťa Josífková | 14.05.2013

Ahoj,
budou ještě nějaké další fotografie z letošních čarodejnic?

Díkuji za skvělou čarodejnickou akci!

Re: foto čarodejnice

Pochylá Dana | 15.05.2013

Dobrý den, děkujeme za komentář :-). Jestli se mi dostanou do ruky žádané fotografie, tak je ráda přidám. DP.

čarodějnice

účastník průvodu | 01.05.2013

"Pro zkrácení dlouhé chvíle budou pro děti na hřišti připraveny soutěže. Upozorňujeme, že se bude provádět SČÍTÁNÍ ČARODĚJNIC, to proto, aby jsme zjistili, jak budou silné další ročníky a každá čarodějnice dostane drobnou odměnu."
Toto jsem se dočetla na Vašich stránkách, ale ničeho takového jsem si na Dubině nevšimla. Když nepočítám házení kroužků na klobouk. Moje čarodějka za masku nic nedostala, když nepočítám perníček a párek, který dostávalo každé dítě. Cesta lesem byla pěkně malovaná, ale názory dětí nebyly valné :-( Příště by chtělo zaujmout širší věkovou kategorii a také lepší aparaturu na hlášení. Hranice i ohňostroj super! Hodně zdaru v příštích ročnících :-)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek