Kniha návštěv - zde můžete vyjádřit své názory, připomínky i nápady :-)

fotky

Jana | 18.06.2014

Chtěla bych se zeptat jestli budou nějaké fotky z letošních čarodějnic a dětského dne?

Re: fotky

Pochylá Dana | 19.06.2014

Dobrý den,
několik obrázků z dětského dne je na úvodní stránce, fofo z čarodějnic nemám k dispozici.

Fotografie namalovaných dětiček z dětského dne

Žižková Lenka | 24.06.2013

https://www.zizkovalenka.estranky.cz/fotoalbum/detsky-den---bila-tremesna/

nebo

https://www.facebook.com/zizkovalenka

Super čarodějnice!!!

Žižková Lenka | 19.05.2013

Moc super čarodějnice, rok od roku lepší!!! Dětem se to moc líbilo a nám taktéž!!! Moc děkujeme a těšíme se zase na příští čarodějnice!

Paní nejmenované "účastník průvodu" bych vzkázala, že pokud jí jsou málo perníčky, buřtíky, limonáda, ohňotroj, hranice, čarodějnický les (dětem i nám se moc líbil), krásná chaloupka (která pro děti je na hřišti na stálo) málo, tak by se opravdu příští rok měla zkusit zapojit a pomoct, aby věděla kolik starostí, času i financí to vše stojí!!!

Možná, by jste "Sdružení přátel Bílé Třemešné" měli příště perníčky i jiné věci prodávat jako to dělá jiné sdužení na svých akcích :-D

foto čarodejnice

Káťa Josífková | 14.05.2013

Ahoj,
budou ještě nějaké další fotografie z letošních čarodejnic?

Díkuji za skvělou čarodejnickou akci!

K

Re: foto čarodejnice

Pochylá Dana | 15.05.2013

Dobrý den, děkujeme za komentář :-). Jestli se mi dostanou do ruky žádané fotografie, tak je ráda přidám. DP.

čarodějnice

účastník průvodu | 01.05.2013

"Pro zkrácení dlouhé chvíle budou pro děti na hřišti připraveny soutěže. Upozorňujeme, že se bude provádět SČÍTÁNÍ ČARODĚJNIC, to proto, aby jsme zjistili, jak budou silné další ročníky a každá čarodějnice dostane drobnou odměnu."
Toto jsem se dočetla na Vašich stránkách, ale ničeho takového jsem si na Dubině nevšimla. Když nepočítám házení kroužků na klobouk. Moje čarodějka za masku nic nedostala, když nepočítám perníček a párek, který dostávalo každé dítě. Cesta lesem byla pěkně malovaná, ale názory dětí nebyly valné :-( Příště by chtělo zaujmout širší věkovou kategorii a také lepší aparaturu na hlášení. Hranice i ohňostroj super! Hodně zdaru v příštích ročnících :-)

Re: čarodějnice

žižka | 06.05.2013

zkuste také příště sněčím pomoct !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: čarodějnice

Pochylá Dana | 06.05.2013

Děkujeme za komentář k naší akci i za upozornění na vzniklé nedostatky, tímto se jich můžeme do budoucna vyvarovat :-). Ke sčítání čarodějek došlo předáváním březových košťátek s certifikátem čarodějky při výdeji špekáčků. Je nám líto, že se na Vaši čarodějku nedostalo. Košťátek bylo připraveno 40 a všechna se rozdala. To znamená, že čarodějek bylo více, než jsme předpokládali, což nás příjemně překvapilo. Doufáme, že ostatním čarodějkám to nebylo tak líto a rej si užily a za rok se vrátí i s Vámi :-)

Přidat nový příspěvek